Poszukiwany złodziej – aktualizacja

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Sprawca kradzieży roweru ustalony – dziękujemy za pomoc.

Dzięki publikacji wizerunku mężczyzny mającego związek z kradzieżą roweru i internautom policjanci ustalili tożsamość podejrzanego.

Po publikacji wizerunku osoby podejrzewanej o kradzież bolesławieccy policjanci otrzymali od internautów informacje dotyczące tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciu.

Mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Nowogrodziec i przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży roweru.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci prowadzą działania mające na celu odzyskanie mienie.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE INFORMACJE W TEJ SPRAWIE

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

Bolesławieccy policjanci poszukują złodzieja, który w kwietniu ukradł rower sprzed punktu gastronomicznego w mieście. W związku z tym opublikowano zdjęcie mężczyzny. Policja oczekuje na informacje o jego tożsamości, które można przekazywać osobiście, telefonicznie i mailowo.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Ukradł rower za ponad 2 500 złotych – kto to?

Policjanci prowadzą sprawę kradzieży roweru, do której doszło w kwietniu na terenie Bolesławca przed punktem gastronomicznym.

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru o wartości ponad 2500 złotych. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2018 r.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzącym sprawę tel. 75 649 63 04 lub 75 649 62 28 ub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites