Prawo do przedsiębiorczości

Na Dolnym Śląsku odbędą się spotkania z rządowymi ekspertami na temat zmian i ułatwień w prawie o przedsiębiorczości, a także prawie podatkowym i zamówień publicznych. 20 czerwca odbędzie się takie spotkanie w Wałbrzychu, a 27 czerwca w Świdnicy. Szczegóły oraz formularze rejestracyjne znajdują się na witrynie internetowej: www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazuje zaproszenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na spotkania, podczas których będzie można uzyskać informacje m.in. na temat zmian i ułatwień w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych. Najbliższe konferencje zaplanowano 20 czerwca w Wałbrzychu i 27 czerwca w Świdnicy.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie do dyspozycji będą ekspreci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszu Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Urzędu Zamówień Publicznych.

Szczegóły i formularz rejestracyjny, a także poradniki i materiały do pobrania znajdują się na stronie www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites