Ręczna podstawówek

Szczypiornistki z Szkoły Podstawowej nr 1 triumfowały w powiatowym finale rozgrywek piłki ręcznej. W turnieju finałowym zmierzyły się tylko dwie drużyny: bolesławieckiej “jedynki” i Szkoły Podstawowej z Nowogrodźca. 15:6 wygrały bolesławianki i za tydzień zagrają w zawodach strefowych.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Mistrzostwa rozegrane zostały zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, w ramach i według regulaminu Dolnośląskich Igrzysk, dnia 23.03.17. w SP 1 Bolesławiec.

WYNIKI TECHNICZNE

SP 1 Bolesławiec – SP Nowogrodziec 15 : 6 (7:4)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec 2 PKT. 15 : 6
2. Szkoła Podstawowa Nowogrodziec 0 PKT. 6 : 15
3. Szkoła Podstawowa Kruszyn nie dojechała na zawody.

Mistrzyniami Powiatu zostały : Adamczyk Oliwia, Brzezińska Karina, Chmielowska Wiktoria, Kosecka Alicja, Kruk Karina, Leszczyńska Aleksandra, Leszczyńska Katarzyna, Ładniak Natalia, Młocek Laura, Nawrot Natalia, Puzio Izabela, Skoczyńska Aleksandra, Smusz Oliwia i Szymańska Aleksandra(op. Posacki Ryszard) i w.w. zagrają w zawodach strefowych 3.04.17. w Bolesławcu.

Uczestniczące Szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, zwycięska drużyna puchar, a w zawodach uczestniczyło 27 dziewcząt (8 z licencją koszykówki, 7 z LA i 1 z piłki nożnej).