Rezerwacja wizyt w Urzędzie Wojewódzkim

Od 21 czerwca obowiązywać będzie w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim nowy system rejestracji wizyt w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców. Wnioski te składane są w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców. Będzie to system internetowy, który dotyczył będzie wrocławskiego Urzędu oraz delegatur.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Nowy system rezerwacji wizyt w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje o wprowadzeniu nowych rozwiązań w postaci internetowego systemu rejestracji w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz wizyt u Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu, które zastąpią dotychczasowy, telefoniczny system rezerwacji wizyt.

Celem zmian jest usprawnienie obsługi klientów Wydziału oraz poprawa, jakości działania systemu rezerwacji terminów wizyt w DUW.

Nowy system obejmie rejestrację wizyt w celu złożenia wniosku od 21 czerwca 2018 roku, ponieważ wszystkie wcześniejsze, wolne terminy wizyt zostały udostępnione. Zmiany obejmą Oddział Paszportowy i Obsługi Klienta we Wrocławiu oraz w Delegaturach.

Rezerwacja wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu obejmie rejestrację wizyt od 5 czerwca 2018 roku.

REZERWACJA WIZYTY – SPRAWY CUDZOZIEMSKIE

REZERWACJA WIZYTY – SPRAWY PASZPORTOWE

W przypadku konieczności dokonania zmian do już zarezerwowanych wizyt kierownik Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta będzie indywidualnie kontaktował się z Klientami w celu uzgodnienia nowego terminu wizyty.

Za niedogodności, związane z przejściem na nowy system rejestracji – przepraszamy.

Uwaga: obowiązujące dotychczas zasady rezerwacji wizyt w celu złożenia wniosku o wydanie oraz odbioru paszportu nie ulegają zmianie.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites