Sezon letni kąpielowy

Już od dzisiaj czyli pierwszego dnia lata czynny jest Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy “Leśny Potok” przy ulicy Jeleniogórskiej. Od poprzedniego sezonu zmieniło się tam m.in. to, że utworzono tam przejście przez ulicę z sygnalizacją świetlną. To pozytyw. Ale mniej przyjemna informacja jest taka, że inaczej niż w ubiegłym roku teraz trzeba będzie płacić za wejście na ośrodek. Baseny przy ulicy Spacerowej sezon rozpoczną w przyszłym tygodniu, w sobotę 2 lipca. Na obiektach MOSiR-u obowiązuje Bolesławiecka Karta Dużej Rodziny. Daje ona 20% zniżki na bilety wstępu.

Komunikat UM Bolesławiec:

Ośrodki rekreacyjno – wypoczynkowe rozpoczynają sezon letni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu zaprasza od 21.06.2016r. w godzinach 10.00 – 19.00 na Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy „Leśny Potok” przy ul. Jeleniogórskiej w Bolesławcu.

Dzieci do lat 6 mają wstęp bezpłatny. Cena biletu „junior” dla dzieci i młodzieży do lat 15 wynosi 3 zł. Cena biletu „ulgowego” – 5 zł (młodzież powyżej lat 15) – ulga dotyczy za okazaniem legitymacji: uczniów, emerytów i rencistów powyżej 65.roku życia oraz osób niepełnosprawnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Bilet wstępu” junior „i „ulgowy” po godz. 16.00 wynosi 2 zł – obowiązuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Bilet wstępu- 9 zł. Bilet wstępu po godz. 16.00 wynosi 3 zł – obowiązuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Szczegółowy cennik wypożyczalni i wynajmu na terenie Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy „Leśny Potok” przy ul. Jeleniogórskiej dostępny jest na www.mosir.boleslawiec.pl.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu zaprasza od 2.07.2016r. w godzinach 10.00 – 19.00 na Ośrodek Wodno – Sportowy przy ul. Spacerowej w Bolesławcu.

Dzieci do lat 6 mają wstęp bezpłatny. Cena biletu „junior” dla dzieci i młodzieży do lat 15 wynosi 2 zł. Cena biletu „ulgowego” – 4 zł (młodzież powyżej lat 15) – ulga dotyczy za okazaniem legitymacji: uczniów, emerytów i rencistów powyżej 65.roku życia oraz osób niepełnosprawnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Bilet wstępu” junior „i „ulgowy” po godz. 16.00 wynosi 1,50 zł – obowiązuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Bilet wstępu- 6 zł. Bilet wstępu po godz. 16.00 wynosi 2 zł – obowiązuje od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych. Szczegółowy cennik wypożyczalni i wstępu na urządzenia na terenie Ośrodka Wodno – Sportowego przy ul. Spacerowej dostępny jest na www.mosir.boleslawiec.pl.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites