Sklepowi złodzieje

Bolesławieccy policjanci zatrzymali bolesławian: 33-letniego mężczyznę i 23-letnią kobietę, którzy okradli jeden z tutejszych marketów. Ich działania zerejestrowały kamery monitoringu. Odzyskano skradzione towary, a w trakcie przeszukania mieszkania kobiety znaleziono też środki odurzające. Złodziejom grozić będą kary więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Złodzieje sklepowi zatrzymani.

Policjanci z bolesławieckiej komendy zatrzymali 2 osoby podejrzane o kradzież sklepową na ponad 2600 złotych. Łupem sprawców padły m.in. kosmetyki i alkohol. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali 23-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę, podejrzanych o kradzież sklepową na terenie jednego z marketów. Sprawcy działali wspólnie. Ich poczynania zarejestrowały kamery.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia rozpoznali podejrzanych. Następnie zatrzymali 33-letniego mieszkańca Bolesławca i odzyskali przedmioty pochodzące z kradzieży. Dodatkowo w mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. Kontynuując działania w tej sprawie policjanci zatrzymali także 23 – latkę, podejrzaną o udział w kradzieży.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegóły tej sprawy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. W przypadku posiadania narkotyków, kara ta może wynieść do lat 3.

KPP w Bolesławcu
Oficer Prasowy
st. asp. A. Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites