Skradzione koła

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który ma na koncie dwie kradzieże. Najpierw ukradł 4 koła do samochodu osobowego, a potem włamał się do baku samochodu ciężarowego, z którego ukradł 50 l paliwa. Funkcjonariusze odnaleźli skradzione koła, które zwrócono właścicielowi. Złodziejowi grozić zaś będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

26-latek dokonał kolejnych przestępstw, został zatrzymany a odzyskane koła samochodowe policjanci przekażą właścicielowi.

Kryminalni z Bolesławca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. 26-latek odpowie za kradzież kół samochodowych i paliwa z baku samochodu ciężarowego. Policjanci znaleźli mienie pochodzące z przestępstwa ukryte w lesie. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki Policji ustali sprawcę kradzieży 4 felg aluminiowych z oponami oraz włamania do baku samochodu ciężarowego i kradzieży 50 litrów paliwa.

13 kwietnia br. mieszkaniec Bolesławca przygotował sobie koła do wymiany i zostawił je na podwórku. Jednak następnego dnia stwierdził ich brak, straty wycenił na 1200 złotych. Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili sprawcę kradzieży oraz miejsce gdzie znajduje się mienie należące do pokrzywdzonego. 26-latek został zatrzymany a koła znalezione w lesie ukryte pod gałęziami i liśćmi.

W nocy z 19 na 20 kwietnia w Bolesławcu miało miejsce włamanie i kradzież 50 litrów paliwa z baku pojazdu ciężarowego. Sprawcą okazał się również 26-latek, który usłyszał w tej sprawie zarzut kradzieży z włamaniem.

Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane koła policjanci przekażą właścicielowi.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites