Śmiertelny wypadek drogowy

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło na drodze 297 w pobliżu Trzebienia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-letni Ukrainiec, jadący samochodem osobowym, ze zbyt dużą prędkością wszedł w łuk drogi i zjechał na przeciwny pas ruchu, na którym zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu. Policja apeluje w związku z tym o dostosowywanie prędkości do warunków drogowych. Trzeba pamiętać, że właśnie nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków na drogach.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Wypadek drogowy – policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Bolesławieccy policjanci przypominają kierującym o konieczności dostosowania prędkości do panujących warunków. Dzisiaj rano na terenie powiatu bolesławieckiego w wypadku drogowym zginął 29-latek.

Rano, 18 lipca br. na drodze wojewódzkiej 297 w pobliżu Trzebienia doszło do tragicznego wypadku drogowego.

29-letni obywatel Ukrainy przebywający na terenie powiatu bolesławieckiego kierując samochodem osobowym zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyjeżdżając z łuku drogi nie zapanował nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas. W wyniku zderzenia z ciężarówką zginął kierowca osobówki. Trwa postępowanie w celu ustalenia przyczyn tego zdarzenia.

Bolesławieccy policjanci apelują o ostrożność na drodze i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites