Spotkanie OKO Orła

Klub OKO Orła zaprasza na kolejne swoje spotkanie w piątek o 18.00. Odbędzie się oczywiście w Centrum Integracji Kulturalnej “Orzeł”. Na spotkanie podsumowana będzie kolejna edycja ustawicznego konkursu fotograficznego za miesiące styczeń i luty. Będzie też o przygotowaniach do wystawy prac uczestników warsztatów fotograficznych.

Komunikat BOK MCC:

W piątek, 26 lutego o g. 18.00 w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” BOK-MCC, ul. Chopina 17 odbędzie się spotkanie miłośników fotografii w Klubie OKO Orła. Wstęp wolny.

Podczas spotkania odbędzie się przegląd prac uczestników warsztatów fotograficznych BOK-MCC w CIK „Orzeł” – przygotowanie do wystawy. Zostanie również podsumowany konkurs fotograficzny miesiąca: styczeń i luty 2016 rok, organizowany przez Stowarzyszenie Fotograficzne Camera – prezentacja prac.

Miesięczny konkurs fotograficzny realizowany jest przez Stowarzyszenie Fotograficzne Camera dla członków tegoż stowarzyszenia. Konkurs dotyczy dowolnych zdarzeń fotograficznych poprzedzającego miesiąc konkursu. Cykl konkursowy zamyka się w ciągu jednego miesiąca. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i obwarowane regulaminem. https://sites.google.com/site/sfcameraboleslawiec/konkurs

Organizatorem spotkań Klubu OKO Orła są: Stowarzyszenie Fotograficzne Camera oraz Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites