System rezerwacji dla cudzoziemców

Od dzisiaj zmieni się system rezerwacji wizyt w sprawach legalizacji pobytu dla cudzoziemców w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Dotychczasową internetową rejestrację takich wizyt zastąpi rejestracja telefoniczna. Będzie można jej dokonywać w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 11.00 do 14.00 pod numerem telefonu: 71-340-61-63. Dotyczy to tylko wrocławskiego Urzędu. W delegaturach zasady obsługi pozostaną bez zmian.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Uwaga: zmiany w internetowym systemie rezerwacji Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje o wprowadzeniu nowych rozwiązań w postaci telefonicznej rezerwacji wizyt, które zastąpią dotychczasowy, internetowy system rejestracji w zakresie procedury złożenia wniosku o legalizację pobytu cudzoziemców w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem zmian jest usprawnienie obsługi klientów Wydziału oraz poprawa, jakości działania systemu rezerwacji terminów wizyt w DUW.

Nowy system zostanie uruchomiony 24 lipca 2017 roku i obejmie rejestrację wizyt od 21 sierpnia 2017 roku, ponieważ wszystkie wcześniejsze, wolne terminy wizyt zostały udostępnione Zainteresowanym i są zarezerwowane do dnia 18 sierpnia 2017 r. Zmiany obejmą jedynie Oddział Paszportowy i Obsługi Klienta we Wrocławiu. Zasady obsługi w Delegaturach pozostają bez zmian.

Zarezerwowanie terminu wizyty będzie możliwe pod numerem telefonu 71 340 61 63, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 11-14.

Rezerwacja wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu zostanie uruchomiona pod innym numerem telefonu 7 sierpnia 2017r. z terminami rezerwacji od 22 sierpnia 2017r.

Szczegóły, co do sposobu umawiania wizyt zostaną podane w odrębnym komunikacie do dnia 28 lipca br.

W przypadku konieczności dokonania zmian do już zarezerwowanych wizyt kierownik Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta będzie indywidualnie kontaktował się z Klientami w celu uzgodnienia nowego terminu wizyty.

Za niedogodności, związane z przejściem na nowy system rejestracji – przepraszamy.

Uwaga: obowiązujące dotychczas zasady rezerwacji wizyt w celu złożenia wniosku o wydanie oraz odbioru paszportu nie ulegają zmianie.

Szczegółowe zasady rezerwacji znajdują się na naszych stronach internetowych.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites