Szkolenie dla operatorów wózków

Od października do grudnia ma się odbyć szkolenie dla operatorów wózków widłowych. Powiatowy Urząd Pracy informuje, że będzie mogło w nim wziąć udział 10 osób, zarejestrowanych jako bezrobotne w bolesławieckim Urzędzie, które są w wieku 18-29 lat. Mogą więc one składać w pokoju 211 karty szkolenia. Potem przeprowadzona zostanie kwalifikacja.

Komunikat PUP Bolesławiec:

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu informuje o możliwości udziału w szkoleniu operator wózka jezdniowego z udt.

1. Zagadnienia – między innymi: wiadomości z zakresu bhp, budowa wózków, czynności operatora, wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa, typy stosowanych wózków jezdniowych, bezpieczna obsługa, wymiana butli gazowych, praktyczna nauka jazdy; UDT.

2. Liczba kandydatów na szkolenie: 10 osób w wieku 18-29 zarejestrowanych w PUP Bolesławiec jako osoby bezrobotne (należące do I lub II profilu pomocy), które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu – tzw. młodzież NEET.

3. Charakterystyka osób, dla których szkolenie jest przeznaczone: brak przeciwwskazań lekarskich.

4. Dokument potwierdzający ukończenie szkolenia: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

5. Przewidywana liczba godzin zegarowych szkolenia: ok. 50 godzin zegarowych zajęć.

6. Przewidywany termin szkolenia: październik – grudzień 2016;

7. Miejsce szkolenia: teren miasta Bolesławiec.

„Kartę kandydata na szkolenie” należy pobrać w Informacji lub w pokoju 211. Kartę na szkolenie, po uzyskaniu opinii doradcy klienta, prosimy składać NIEZWŁOCZNIE w pokoju 211.

UWAGA: Złożenie karty na szkolenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na kurs. Kurs zostanie zorganizowany pod warunkiem skompletowania grupy.

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites