Terminale płatnicze w radiowozach

Dolnośląscy policjanci dysponują już terminalami płatniczymi, za pomocą których można będzie opłacić mandat karny. Wprawdzie płacenie mandatu w jakiejkolwiek formie to nic, co mogłoby cieszyć kogokolwiek, ale możliwość natychmiastowego załatwienia sprawy może być ewentualnym pocieszeniem dla ukaranego. Do bolesławieckich policjantów trafiło 7 takich terminali, które będą dostępne w radiowozach.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Terminale płatnicze w bolesławieckiej Policji.

Bolesławieckie radiowozy zostały wyposażone w terminale płatnicze. Na całym Dolnym Śląsku dzięki terminalom płatniczym, można już natychmiast opłacić mandat karny bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a także nie tracąc czasu. Nowe urządzenia trafiły do policjantów ruchu drogowego. Na Dolny Śląsk trafiło 170 terminali, z czego 7 sztuki do bolesławieckiej jednostki.

Od dzisiaj w powiecie bolesławieckim, tak jak w całym województwie dolnośląskim osoby, które popełnią wykroczenia będą mogły dokonać opłaty przy użyciu przenośnych terminali płatniczych. Wczoraj we Wrocławiu odbyła się prezentacja programu terminali płatniczych w województwie dolnośląskim.

Możliwość korzystania z terminali płatniczych to przede wszystkim ułatwienie dla policjantów, jak i dla osób, które będą miały możliwość skorzystania z nich. Za pomocą urządzenia będzie można od razu opłacić mandat karny używając swojej karty płatniczej lub innego instrumentu płatniczego tj. BLIK. Również osoby posiadające zagraniczne karty płatnicze będą miały możliwość zapłacenia mandatu w swojej walucie.

Na Dolny Śląsk do policjantów ruchu drogowego trafiło 170 terminali, z czego 7 sztuk do Bolesławca.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites