Będzie bieg „Tropem Wilczym”

W niedzielę 4 marca w Bolesławcu odbędzie się kolejna edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Trasa biegowa na 1963 metry i na 5 kilometrów wyznaczona będzie w miejskim lasku przy ulicy Piastów. W biegu udział weźmie 220 biegaczy. Na kibiców czekać też będzie darmowa grochówka i występ zespołu „Czernianki”. Planowany jest też pokaz broni palnej. Pierwszy bieg wystartuje w samo południe, a drugi o 12.30.

Komunikat organizatorów:

Już w niedzielę Bolesławiec po raz trzeci weźmie udział w projekcie „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Wydarzenie odbędzie się w Parku Miejskim przy ul. Piastów w Bolesławcu, na dwóch dystansach:

– godz. 12.00 – bieg na 1963 metrów
– godz. 12.30 – bieg na 5000 metrów

Uczestnicy, w sumie 220 osób – otrzymają m.in. koszulkę z grafiką o tematyce Żołnierzy Wyklętych i pamiątkowy medal.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bolesławcu jak i gości do aktywnego dopingu na trasie biegu i korzystania z darmowej grochówki, do której będzie przygrywać zespół „Czernianki”. Planowany jest także pokaz broni palnej.

Organizatorzy: Bolesławieckie Stowarzyszenie AKTYWNI, Impuls Miasta, Kibice Zagłębia Lubin z FC Bolesławiec, Klub Sportowy Granica, Sołectwo Czerna. Kontakt: Łukasz Molak, tel. 505 963 860.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites