Ukradł samochód

Bolesławieccy policjanci zatrzymali złodzieja, który włamał się do garażu i skradł samochód osobowy. 23-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego został zatrzymany, gdy rozbierał na części skradziony samochód, który ukryty był w pustym budynku na terenie gminy Bolesławiec. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zatrzymany sprawca kradzieży samochodu z garażu.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali sprawcę włamania do garażu i kradzieży samochodu osobowego. Mężczyzna został zatrzymany kiedy rozbierał samochód na pojedyncze elementy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej komendy prowadząc czynności do kradzieży z włamaniem otrzymali informację, że w pustostanie na terenie gminy Bolesławiec znajduje się pojazd. Pracownicy firmy, dostarczającej m.in. energię elektryczną, podczas prac w terenie zauważyli, że w opuszczonych pomieszczeniach gospodarczych znajduje się częściowo rozebrany pojazd. Z ustaleń mundurowych wynikało, że auto odpowiada opisowi tego skradzionego w nocy w Bolesławcu.

Kiedy policjanci pojawili się na miejscu z budynku wybiegł młody mężczyzna, który po pościgu pieszym został zatrzymany. Sprawdzenia funkcjonariuszy potwierdziły, że w pustostanie znajduje się volkswagen pochodzący z przestępstwa.

23-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites