Ulica Miłosza zakończona

Zakończono już budowę drogi miejskiej przy ulicy Miłosza. Prace końcowe zostały odebrane przez inwestora czyli samrząd miejski. W efekcie mieszkańcy otrzymali 329 m drogi i chodników. Uzupełniają to odwodnienia i oświetlenie ulicy, a także wzmocnienie skarpy. Koszt całej inwestycji to niemal 164 tys. zł.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Zakończyły się roboty budowlane przy ul. Miłosza.

W Bolesławcu zakończyła się budowa drogi przy ul. Miłosza. 26 września 2017 r. Urząd Miasta odebrał prace kończące drugi etap robót budowlanych. Pierwsza część zadania została wykonana w roku 2016. i dotyczyła budowy ciągu pieszo-jezdnego o długości 329 m wraz z odwodnieniem i oświetleniem oraz wzmocnienia skarpy od strony pawilonu Dino. Wykonawcą było Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Jeleniej Góry. Z budżetu miasta przeznaczono na ten cel 163 728 zł.

W tym roku zakres inwestycji obejmował budowę odcinka drogi z nawierzchnią bitumiczną o pow. 508 m2, budowę chodnika i zjazdów z kostki betonowej. W zakresie znalazła się również budowa studni rewizyjnych, kanalizacji oraz montaż trzech latani ulicznych. Prace wykonała firma BUDROMAX z Rząsin k. Gryfowa Śląskiego. Koszt robót wyniósł 171 429 zł. Środki pochodzą z budżetu miasta.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites