Umowa na pracownie cyfrowe

W piątek w bolesławieckim Ratuszu podpisana zostanie umowa na “Modernizacja pracowni cyfrowych w 9 szkołach w Bolesławcu celem poprawy jakości kształcenia”. To program realizowany w ramach dolnośląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowity budżet tego projektu to 2 mln 155 tys. zł. Wkład samorządu miejskiego wyniesie 323 tys. zł.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Podpisanie umowy.

4 sierpnia (piątek) o godz. 13.00 w bolesławieckim ratuszu nastąpi podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Modernizacja pracowni cyfrowych w 9 szkołach w Bolesławcu celem poprawy jakości kształcenia” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego poddziałania 7.1.1 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną – konkursy horyzontalne. Umowę na realizacje zadania podpiszą marszałek Cezary Przybylski i prezydent Bolesławca Piotr Roman.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w dniu 23.01.2017 zatwierdził listę projektów, które otrzymają dofinansowanie inwestycji w edukację podstawową i gimnazjalną na Dolnym Śląsku w ramach poddziałania 7.1.1 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną – konkursy horyzontalne – nabór na OSI (Infrastruktura szkół podstawowych i gimnazjalnych). Wśród dziewięciu zaakceptowanych projektów jest również projekt złożony przez Gminę Miejską Bolesławiec pn. „Modernizacja pracowni cyfrowych w 9 szkołach w Bolesławcu celem poprawy jakości kształcenia”.

Celem projektu jest poprawa warunków nauczania w pięciu szkołach podstawowych i w czterech gimnazjach zlokalizowanych na terenie Bolesławca. Budżet projektu wynosi 2 154 995,84, z czego wkład własny miasta Bolesławca wynosi 15%, tj. 323 249,37. Realizacja projektu nastąpi jeszcze w 2017 roku.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites