Uprawa marihuany

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Uprawa liczyła 40 krzewów, a ponad to znaleziono susz konopny, z którego można by było przygotować 1400 porcji handlowych marihuany. Mężczyźnie grozić będzie kara więzienia do 3 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zlikwidowali uprawę, zabezpieczyli marihuanę i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uprawę kilkudziesięciu roślin konopi indyjskich w swoim mieszkaniu i posiadanie marihuany w ilości, z której można by było uzyskać 1400 porcji tego narkotyku. Zatrzymany usłyszał już w tej sprawie zarzuty, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci bolesławieckiego Wydziału Kryminalnego prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę blisko 40 krzewów konopi indyjskich w swoim mieszkaniu i posiadanie środków odurzających. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, zauważyli przystosowane pomieszczenie ze specjalnym oświetleniem, w którym znajdowały się rośliny konopi indyjskich o różnej wysokości. W wyniku przeszukania pozostałych pomieszczeń mieszkania policjanci zabezpieczyli słoik i pojemnik z suszem roślinnym. Po sprawdzeniu i zważeniu okazało się, że jest to ilość, z której można by było uzyskać 1400 porcji handlowych marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

31-latek odpowie za uprawianie i posiadanie środków odurzających, za co grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP w Bolesławcu
asp. szt. A. Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites