Usiłowanie kradzieży na myjni

Bolesławiecka policja prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania kradzieży pieniędzy z automatu na myjni samochodowej w Kruszynie. Działo się to w nocy z 21 na 22 marca, a zdarzenie zarejstrowały kamery monitoringu. Włamywaczom nie udało się ich ukraść, ale zniszczyli swoim działaniem urządzenie. Policja zwraca się z prośbą o informacje o tożsamości złodziei.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Chcieli ukraść pieniądze, a zniszczyli elementy myjni powodując straty na blisko 11 tys. złotych – monitoring nagrał całe zdarzenie.

Policjanci z Kruszyna prowadzą sprawę zniszczenia mienia, sprawcy próbowali dostać się do pieniędzy jednak to im się nie udało natomiast swoim działaniem uszkodzili elementy myjni samoobsługowej.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kruszynie prowadzą czynności dotyczące zdarzenia, które miało miejsce w nocy z 21 na 22 marca br. Moment działania przestępców na terenie myjni w Kruszynie został zarejestrowany przez monitoring. Straty spowodowane zniszczeniem mienia wycenione zostały przez właściciela na kwotę blisko 11 tys. złotych.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na filmie proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę – asp. R.Maciak tel. 75 73203073 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
Oficer prasowy KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites