Ustalić tożsamość

Bolesławieccy policjanci prowadzą sprawę kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Działo się to 25 kwietnia tego roku. Dla wyjaśnienia tej sprawy istotne jest ustalenie tożsamości mężczyzny, którego postać zarejestrowała kamera monitoringu. Policja zwraca się o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na zdjęciach?

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami. Zdarzenie miało miejsce w jednym z bolesławieckich sklepów spożywczych w dniu 25 kwietnia 2018 r.

Ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny, zarejestrowanego przez kamery sklepu, jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez Policję sprawy.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod numerami telefonów 75 649 62 69, 75 649 62 28 lub na oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

st. sierż. Marta Kubiak/KPP w Bolesławcu

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites