Warsztaty żonglerki

W kolejne trzy soboty grudnia, począwszy od 2, odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury warsztaty żonglerki. Warsztaty będą bezpłatne, ale trzeba się na nie wcześniej zapisać. Można to zrobić osobiście w sekretariacie MDK bądź telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decydować będzie kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach będzie bezpłatny.

Komunikat MDK w Bolesławcu:

Warsztaty żonglerki.

Żonglerka może się wydawać osobom postronnym sztuką z innej planety, osiągalną jedynie dla wyjątkowo utalentowanych jednostek obdarzonych szóstym, a nawet siódmym zmysłem i dodatkową parą oczu. Nic bardziej mylnego! To pasjonująca zabawa, której podstawy większość z nas jest w stanie opanować w kilka godzin – wystarczy znaleźć dobrego instruktora. Na szczęście mamy w Bolesławcu takiego człowieka, który postanowił podzielić się swoimi umiejętnościami w podrzucaniu dowolnej ilości piłeczek, maczug i wszelkich innych przedmiotów. Nazywa się Piotr Hanusiak i może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kuglarstwa (bo zajmuje się nie tylko żonglerką) oraz licznymi osiągnięciami. Pan Piotr wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym na bezpłatne warsztaty żonglerki.

Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, ponieważ żonglerka to coś więcej niż cyrkowa sztuczka, którą można popisać się przed znajomymi. Naukowcy już dawno udowodnili, że żonglerka wzmacnia synchronizację półkul mózgowych, a tym samym zdolność uczenia się i kreatywność, uczy koncentracji, poprawia sprawność fizyczną, refleks i koordynację ruchową oraz ułatwia odreagowanie stresu. Niesamowite! A do tego wszystkiego wystarczą trzy piłeczki i dwie ręce.

Zajęcia obejmują trzy spotkania:

sobota 2, 9 i 16 grudnia

grupa I w godz. 9.00-10.30
grupa II w godz. 11.00-12.30

Miejsce: aula MDK, ul. Grunwaldzka 5

Zajęcia bezpłatne.

Zapisy w sekretariacie MDK, ul. Grunwaldzka 5, osobiście lub telefonicznie: 75 644 65 65
Ilość miejsc ograniczona!

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites