Włamanie do samochodu

Policja poszukuje sprawców włamania do samochodu i kradzieży, do której doszło w Bożejowicach w sylwestrową noc. Na parking przed sklepem podjechał VW Golf z dwoma młodymi mężczyznami. Wybili tylną szybę w zaparkowanym samochodzie i ukradli z niego cztery koła samochodowe. Osoby, które mogą udzielić informacji o sprawcach tego włamania proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kim są włamywacze widoczni na nagraniu?

Policjanci z Kruszyna proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn podejrzewanych o kradzież z włamaniem do samochodu.

Policjanci Komisariatu Policji w Kruszynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu. Do zdarzenia doszło w nocy z 31 grudnia 2017r. na 1 stycznia 2018r. w Bożejowicach. Sprawcy na miejsce przestępstwa przyjechali VW Golfem w kolorze czarnym.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na filmie proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Kruszynie asp.szt. A.Czajkowskim tel. 75 732 30 73 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl

KPP Bolesławiec
asp.szt. A.Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites