Włamywacz zatrzymany

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który dokonał dwóch włamań i kradzieży w domach ludowych w gminie Bolesławiec. W mieszkaniu złodzieja znaleziono przedmioty pochodzące z kradzieży. Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Sprawca włamań do domów ludowych zatrzymany.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie dwóch włamań w sąsiednich miejscowościach. Mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z bolesławieckiej komendy na podstawie zebranych informacji ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego od dokonanie dwóch kradzieży z włamaniem. Sprawca włamał się do domów ludowych znajdujących się w sąsiednich miejscowościach na terenie gminy Bolesławiec.

Zatrzymany to 30-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego.

Sprawca pod osłoną nocy włamał się do budynków gminnych i ukradł przedmioty przedstawiające według niego największą wartość.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez zatrzymanego policjanci pod łóżkiem znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstw. Odzyskany wzmacniacz i kolorofon zostaną zwrócone do domu ludowego.

Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Kruszynie przesłuchał podejrzanego, który przyznał się do zarzucanych mu czynów.

30-latkowi za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites