Wnioski na przyuczenie do zawodu

Bolesławiecki Powiatowy Urząd Pracy przyjmuje wnioski na przyuczenie do pracy dorosłych w zawodzie ustawiacz i operator obrabiarek do metali. Kandydaci muszą m.in. mieć średnie wykształcenie i znać podstawy rysunku technicznego. Oferta dotyczy 10 bezrobotnych. Wnioski w tej sprawie należy składać do końca marca w pokoju 211 Powiatowego Urzędu Pracy.

Komunikat PUP w Bolesławcu:

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu prowadzi nabór wniosków na przyuczenie do pracy dorosłych w zawodzie ustawiacze i operatorzy obrabiarek do metali i pokrewni 7223 (operator tokarki sterowanej numerycznie, operator frezarki sterowanej numerycznie).

Przyuczenie do pracy dorosłych skierowane jest do osób bezrobotnych:

– wykształcenie minimum średnie techniczne,
– bardzo dobry stan zdrowia i pełna sprawność fizyczna,
– brak przeciwwskazań lekarskich,
– podstawy znajomości rysunku technicznego.

Liczba kandydatów na przyuczenie do pracy dorosłych: 10 osób bezrobotnych.

Przyuczenie do pracy dorosłych będzie trwać 4 miesiące (zajęcia teoretyczne i praktyczne około 696 godzin zegarowych).

Termin przyuczenia do pracy dorosłych: kwiecień/maj – lipiec/sierpień 2018r.

Miejsce przyuczenia do pracy dorosłych: zajęcia teoretyczne teren miasta Bolesławiec, zajęcia praktyczne Weber – Hydraulika Sp. z o. o. Wykroty, ul. Wyzwolenia 52, 59-730 Nowogrodziec.

Dokumenty potwierdzające ukończenie przyuczenia do pracy dorosłych i uzyskanie kwalifikacji: zaświadczenie potwierdzające nabyte umiejętności przyuczenia do pracy dorosłych.

„Wniosek kandydata na przyuczenie do pracy dorosłych” należy pobrać przy informacji lub w pokoju 211. Wniosek na przyuczenie do pracy dorosłych, po uzyskaniu opinii doradcy zawodowego, prosimy składać do 31.03.2018 r. w pokoju 211 (I piętro).

UWAGA: Złożenie wniosku na przyuczenie do pracy dorosłych nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na przyuczenie do pracy dorosłych.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites