Zaginął Jan Kubik

Policja poszukuje zaginionego Jana Kubika, który ostatni raz widziany był 16 stycznia tego roku. Zaginiony to 79-letni mieszkaniec Bolesławca, ma około 170 cm wzrostu i krępą budowę ciała. Ubrany był ortalionową, popielatą kurtkę, brązowe spodnie, czarne zimowe buty i czarną czapkę z daszkiem. Osoby, które mają informacje o losie zaginionego proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zaginął 79-letni mieszkaniec Bolesławca – Jan Kubik.

Bolesławiecka Policja poszukuje zaginionego 79-letniego mieszkańca Bolesławca. Mężczyzna ostatni raz był widziany 16 stycznia 2017 roku. Zaginiony to JAN KUBIK, lat 79, mieszkaniec Bolesławca.

W dniu 16 stycznia 2017 r. mężczyzna wyszedł z domu w godzinach porannych i do chwili obecnej nie wrócił, nie skontaktował się też z rodziną.

Mężczyzna ubrany był w ortalionową popielatą kurtkę, spodnie brązowe materiałowe, buty zimowe czarne, czapkę z daszkiem w kolorze czarnym.

Zaginiony jest krępej budowy ciała i ma około 170 cm wzrostu.

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod tel. 997, 75 6496200 lub 201.

KPP Bolesławiec
asp. szt. A.Kublik-Rościszewska
tel.600 266 990

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites