Zaginął Marian Pankow

AKTUALIZACJA

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Odnosząc się do komunikatu o zaginionym mężczyźnie Marianie Panków, informuję że, w dniu 8 sierpnia mężczyzna został odnaleziony.

KPP Bolesławiec
mł. asp. Tomasz Kazimierczuk

Bolesławiecka policja poszukuje zaginionego bolesławianina, 58-letniego Mariana Pankowa. Mężczyzna 29 lipca wyszedł z domu i dotąd nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Zaginiony choruje na schizofrenię. Ma 177 cm wzrostu i waży ok. 80 kg, oczy zielone a włosy krótkie szpakowate. Ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, beżowe sandały, koszulę i ciemny sweter. Może mieć przy sobie podróżną torbę. Osoby, które mają jakieś informacje o zaginionym proszone są o kontakt z policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Bolesławca – Mariana Pankow.

Zaginiony to MARIAN PANKOW, lat 58, mieszkaniec Bolesławca.

W dniu 29 lipca 2016r. mężczyzna wyszedł z domu w godzinach porannych i do chwili obecnej nie wrócił, nie skontaktował się też z rodziną. Zaginiony choruje na schizofrenię.
Mężczyzna ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, beżowe sandały, koszulkę i sweter w ciemnym kolorze. Poszukiwany może mieć przy sobie torbę podróżną.
Zaginiony ma około 177 cm wzrostu, waży 80 kg, oczy zielone, włosy krótkie szpakowate.

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod tel. 997, 75 6496200 lub 201.

Oficer Prasowy KPP Bolesławiec
st. asp. Anna Kublik-Rościszewska
tel.600 266 990

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites