Zakaz noszenia broni

Minister Spraw Wewnętrznych na wniosek wojewody dolnośląskiego wydał zakaz noszenia broni w całym regionie w dniach od 18 do 31 lipca. Decyzja ta jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa w trakcie odbywających się w tym czasie we Wrocławiu światowej imprezy sportowej “World Games”.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Czasowy zakaz noszenia broni na Dolnym Śląsku.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, na jego wniosek, wydał rozporządzenie w sprawie czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym na obszarze województwa dolnośląskiego w okresie od dnia 18 lipca 2017 r do dnia 31 lipca 2017 r. Wojewoda Paweł Hreniak wystąpił do Ministra z wnioskiem o wydanie takiego rozporządzenia mając na uwadze zaplanowane na lipiec wydarzenia (World Games 2017), w celu zwiększenia bezpieczeństwa i porządku publicznego na obszarze Dolnego Śląska.

W załączniku publikujemy Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites