Zastępca komendanta policji

Nowym pierwszym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu został podinspektor Dariusz Borski. Dotąd był on w komendzie naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i w policji pracuje od 25 lat. Jako zastępca komendanta nadzorował będzie pion kryminalny.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

7 marca 2016r. w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się oficjalne powitanie nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został podinsp. Dariusz Borski.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się uroczyste wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został dotychczasowy Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu podinsp. Dariusz Borski. Nowomianowany I Zastępca Komendanta Powiatowego będzie nadzorował pion kryminalny.

Podinsp. Dariusz Borski jest absolwentem Politechniki Zielonogórskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 25 lat. Od 1998r. zajmował stanowiska kierownicze a od 2000r. był Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu. W 2005r. został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi a w 2011r. otrzymał Brązową Odznakę Zasłużony Policjant.

Oficer Prasowy KPP w Bolesławcu
st. asp. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites