Zatrzymali poszukiwanego

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który od siedmiu lat poszukiwany był listem gończym. Poszukiwany miał do odbycia karę 2,5 lat więzienia. W pomieszczeniach, które użytkował znaleziono też narkotyki więc poza zaległą karą mężczyźnie grozić będzie dodatkowo do 3 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 7 lat listem gończym.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym od 2010 roku. 27-latek ma do odbycia karę 2 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali 27 -letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który od 7 lat był poszukiwany listem gończym.

Mężczyzna ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu, w tym kradzieże katalizatorów.

27-latek wyjechał na długi okres poza granice Polski licząc na uniknięcie odpowiedzialności za swoje działania przestępcze.

Po 7 latach poszukiwany został zatrzymany na terenie powiatu bolesławieckiego i teraz czeka go odbycie kary pozbawienia wolności w wymiarze co najmniej 2 lat i 6 miesięcy.

Dodatkowo zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających ponieważ w trakcie przeszukania pomieszczeń, które użytkował policjanci znaleźli narkotyki za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites