Zatrzymani za narkotyki

W ostatnich dniach bolesławieccy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, przy których znaleziono handlowe ilości narkotyków. Za każdym razem marihuanę bądź amfetaminę wykrywano przy okazji rutynowych czynności kontrolnych. Posiadaczami narkotyków byli mieszkańcy Bolesławca i gminy Bolesławiec. Każdemu z nich grozić będzie kara więzienia do 3 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Trzy osoby zatrzymane w związku z posiadaniem narkotyków – bilans jednego weekendu.

W miniony weekend bolesławieccy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Przy jednym z podejrzanych funkcjonariusze znaleźli 50 porcji narkotyków. Zabezpieczono marihuanę i metamfetaminę. Teraz wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, w piątek popołudniu na jednej z bolesławieckich ulic skontrolowali mężczyznę siedzącego w zaparkowanym samochodzie. Okazało się, że 24 -letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego ma przy środki odurzające w postaci marihuany.

Kilka godzin później, w nocy patrol zatrzymał do kontroli pojazd, który miał niesprawne lewe światło mijania. Podczas czynności z kierowcą pasażer, od którego była wyczuwalna woń alkoholu zaczął się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili powód zachowania 41-letniego mieszkańca Bolesławca. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, które próbował wyrzucić podczas kontroli. Po sprawdzeniu przez policyjnego technika kryminalistyki okazało się, że substancje zawinięte w folię aluminiową to marihuana i metamfetamina w ilości 50 porcji.

W nocy z 6 na 7 stycznia br. dzielnicowi zatrzymali kolejną osobę posiadającą środki odurzające. Podczas kontroli drogowej w samochodzie kierowanym przez 30-letniego mieszkańca gminy Bolesławiec, za fotelem kierowcy na wycieraczce policjanci znaleźli woreczek z metamfetaminą.

Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites