Zatrzymanie poszukiwanego

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który poszukiwany był przez sąd do odbycia kary więzienia. Poszukiwanego zatrzymano w jednym z mieszkań w Bolesławcu. Znaleziono też przy nim marihuanę oraz inne narkotyki w liczbie 100 porcji handlowych. Grozić mu teraz będzie dodatkowo do 3 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali 22-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie środków odurzających, które policjanci zabezpieczyli w jego miejscu zamieszkania.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadząc działania operacyjne ustalili nowe miejsce zamieszkania mężczyzny poszukiwanego przez sąd. Dodatkowo z informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające.

Do zatrzymania doszło wczoraj w jednym z mieszkań na terenie Bolesławca. 22-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Po zatrzymaniu mężczyzny policjanci przeszukali mieszkanie. Pod stołem w kuchni znaleźli marihuanę a następnie w innym pomieszczeniu były kolejne narkotyki.

Łącznie bolesławieccy kryminalni zabezpieczyli dwa rodzaje środków odurzających w ilości ponad 100 porcji.

Teraz 22 -latka czeka odbycie kary pozbawienia wolności, dodatkowo zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites