Zatrzymany diler narkotykowy

Policjanci z Warty Bolesławieckiej zatrzymali dilera narkotyków. W pokoju 38-letniego mężczyzny znaleziono narkotyki, elektroniczną wagę i młynek do rozdrabniania narkotyków. Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolelesławcu:

Policjanci z Warty Bolesławieckiej zatrzymali dilera narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W pokoju podejrzanego policjanci zabezpieczyli m.in. narkotyki, wagę elektroniczną i młynek. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Posterunku Policji w Warcie Bolesławieckiej prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 38-letniego mężczyznę. W trakcie przeszukania pokoju zajmowanego przez podejrzanego policjanci zabezpieczyli kilka porcji środków odurzających, wagę elektroniczną, młynek służący do rozdrabniania narkotyków, woreczki strunowe oraz pieniądze.

Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe.

38-letni mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka odpowie za posiadanie i handel środkami odurzającymi za grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites