Zatrzymany przestępca

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Bolesławiec, który jest podejrzany o wielu przestępstw przeciwko mieniu. Chodzi o kradzieże, oszustwa i włamania. Łączne straty, których dokonał złodziej oszacowano na 7 tys. zł. Mężczyzna był już wcześniej karany. Grozić mu teraz będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Sprawca 6 przestępstw zatrzymany.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie szeregu przestępstw przeciwko mieniu. W wyniku działań policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 33 -letniego mieszkańca gminy Bolesławiec podejrzanego o kradzieże, przywłaszczenie, oszustwo oraz włamania . Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podejrzany w tej sprawie mężczyzna od września do grudnia ubiegłego roku dokonał kradzieży tableta i gotówki, przywłaszczył telefon komórkowy oraz dokonał kradzieży karty bankomatowej przy użyciu której włamał się na konto dokonując kradzieży 850 złotych. Łącznie straty wycenione zostały przez pokrzywdzoną na kwotę blisko 7 tys. złotych.

33-latek usłyszał 6 zarzutów, przyznał się do ich popełnienia. Mężczyzna był już wcześniej karany.

Policjanci w wyniku działań odzyskali telefon komórkowy o wartości 800 złotych.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites