Zatrzymany włamywacz

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który włamał się do remontowanego budynku w gminie Bolesławiec i ukradł elektronarzędzia. Złodzieja zatrzymano jeszcze w dniu kradzieży. Narzędzia odzyskano. Włamywaczowi grozić będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Włamywacz zatrzymany przez policjantów i odzyskane elektronarzędzia.

Policjanci zatrzymali w mężczyznę podejrzanego o włamanie do remontowanego budynku i kradzież elektronarzędzi. Mienie w całości odzyskano. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej jednostki w dniu popełnienia przestępstwa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o jego popełnienie.

W piątek, 25 maja br. na terenie gminy Bolesławiec doszło do włamania do remontowanego budynku i kradzieży elektronarzędzi.

Na podstawie szybko zebranych informacji policjanci wytypowali i zatrzymali 36-letniago mieszkańca powiatu bolesławieckiego. Sprawca włamania próbował sprzedać rzeczy pochodzące z przestępstwa.

Prowadząc czynności w tej sprawie policjanci odzyskali w całości skradzione elektronarzędzia w postaci młota udarowego, pilarki i nożyc.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane mienie zostanie zwrócone właścicielowi.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites