Zatrzymany włamywacz

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 22-letniego złodzieja, który włamał się do garażu i skradł z niego komplet aluminiowych felg. Felgi zostały znalezione w skupie metali kolorowych. Skradzione mienie przekazane będzie właścicielowi, a włamywaczowi grozi kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Włamał się do garażu i ukradł 4 koła samochodowe, został zatrzymany.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do garażu, odkręcenie kół z samochodu i ich kradzież. Aluminiowe felgi mundurowi odnaleźli na jednym ze skupów metali kolorowych. Sprawcy grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań dotyczących włamania do garażu zatrzymali 22-letniego mężczyznę i odzyskali aluminiowe felgi.

Policjanci mienie pochodzące z kradzieży znaleźli na skupie metali kolorowych. Okazało się, że włamywacz skorzystał z pomocy kolegi w przewiezieniu ciężkich felg mówiąc mu, że robi porządki w garażu i wyzbywa się zbędnych rzeczy. Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do garażu. 22-latek usłyszał zarzut w tej sprawie. Odzyskane mienie policjanci przekażą właścicielowi.

Zatrzymany ma już na swoim koncie podobne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites