Zatrzymany włamywacz

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który dokonał co najmniej 6 kradzieży z włamaniem. Łupem złodzieja padały piwnice w blokach mieszkalnych. Włamywacz był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Amator cudzych piwnic zatrzymany.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie co najmniej 6 kradzieży z włamaniem. Mężczyzna był już wcześniej karany za kradzieże i przestępstwa narkotykowe. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadząc czynności w związku z włamaniami do piwnic zatrzymali 22-latka. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie co najmniej 6 przestępstw.

Do zdarzeń doszło w różnych miejscach na terenie Bolesławca. Sprawca z pomieszczeń piwnicznych bloków zabierał różne przedmioty, od słoików z przetworami po elektronarzędzia. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia m.in. walizkę na kółkach, którą 22-latek wykorzystywał do transportu skradzionych przedmiotów.

Mundurowi sprawdzają czy 22 –latek ma jeszcze na swoim koncie inne przestępstwa przeciwko mieniu.

Podejrzany przyznał się do 6 kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany za kradzieże i przestępstwa narkotykowe.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites