Zatrzymany z narkotyki

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu znaleźli 400 handlowych porcji różnych środków odurzających. Za samo posiadanie takiej ilości narkotyków grozić mu będzie do 3 lat więzienia, ale już za handel nimi do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zatrzymali podejrzanego za posiadanie i handel narkotykami.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze w miejscu jego zamieszkania znaleźli prawie 400 porcji handlowych różnych środków odurzających. Wśród zabezpieczonych substancji była metamfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy. Zatrzymany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a za ich udzielanie do lat 10.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań operacyjnych ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 21-latka. Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że mieszkaniec Bolesławca od pewnego czasu trudni się handlem narkotyków i w związku z tym może posiadać niedozwolone substancje. Okazało się, że wcześniejsze przypuszczenia potwierdziły się. W miejscu zamieszkania 21-latka policjanci znaleźli 3 rodzaje środków odurzających: metamfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, z których można było uzyskać prawie 400 porcji handlowych.

Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania i handlu środkami odurzającymi.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a za ich udzielanie do lat 10.

KPP Bolesławiec
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites