Zatrzymany za marihuanę

Marihuanę, z której można było przygotowć niemal 2,5 tys. porcji handlowych, znaleźli bolesławieccy policjanci przeszukując mieszkania dwóch mieszkańców powiatu bolesławieckiego. Mężczyznom w wieku 28 i 26 lat grozić będą kary więzienia nawet do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci zabezpieczyli kolejne narkotyki – 2,4 tys. porcji marihuany i metamfetaminy
Data dodania: 20 października 2017 r.

Policjanci z Dolnego Śląska zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli 2,4 tysiące porcji narkotyków, w tym marihuanę i metamfetaminę. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wspólnie z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. W wyniku działań operacyjnych policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu bolesławieckiego, który kilka dni wcześniej usłyszał zarzuty w związku z przestępstwami narkotykowymi znowu w swoim miejscu zamieszkaniu posiada dużą ilość środków odurzających. W pokoju użytkowanym przez 28-latka policjanci znaleźli blisko 2.200 porcji marihuany. Funkcjonariusze prowadząc dalsze działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej przeszukali pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 26-letniego mieszkańca Bolesławca. Tu również policjanci zabezpieczyli środki odurzające. Po zważeniu i sprawdzeniu testerem zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to ponad 200 porcji metamfetaminy.

Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a za posiadanie znacznych ilości nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Bolesławiec
asp. szt. A. Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites