Zatrzymany za narkotyki

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta, w którego mieszkaniu odkryli ponad 300 porcji handlowych narokotyków. Była to głównie marihuana, ale również kokaina. Mężczyźnie grozić będzie kara więzienia do 3 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kokaina ukryta w kuchennej lampie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Zabezpieczono ponad 300 porcji środków odurzających, część z nich ukryta była w kuchennej lampie. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Bolesławieccy policjanci prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 35-letniego mężczyznę.

Z operacyjnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkaniec Bolesławca posiada różnego rodzaju środki odurzające. Do zatrzymania doszło w chwili kiedy 35-latek opuszczał swoje miejsce zamieszkania. Zatrzymany przyznał, że w zajmowanym przez niego mieszkaniu ma narkotyki i wskazał miejsce gdzie się znajdują. To była jednak tylko część zabezpieczonych substancji ponieważ kolejne funkcjonariusze znaleźli w wyniku przeszukania.

Sprawdzając szczegółowo różne miejsca policjanci znaleźli kokainę. Była ona ukryta w kuchennej lampie.

Testy potwierdziły, że zabezpieczone substancje to środki odurzające w postaci marihuany i kokainy. Łącznie policjanci ujawnili ponad 300 porcji handlowych narkotyków.

35-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites