Zatrzymany za narkotyki

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, u którego w mieszkaniu znaleziono kilkadziesiąt porcji marihuany i metaamfetaminy. Okazało się przy tym, iż mężczyzna miał nakaz doprowadzenia wystawiony przez prokuraturę. Za posiadanie narkotyków grozić mu będzie do 3 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zatrzymany w miejscu zamieszkania za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania środki odurzające i substancje psychotropowe. Ponadto na mężczyznę wydany był nakaz doprowadzenia wystawiony przez Prokuraturę Rejonową w Bolesławcu.

Wspólne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu i funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzone są niemal cyklicznie i zawsze przynoszą pożądane efekty. Nie inaczej było i tym razem. Praca operacyjno-rozpoznawcza pozwoliła na zatrzymanie i przedstawienie zarzutu 34-letniemu mieszkańcowi powiatu bolesławieckiego posiadania środków odurzających w postaci około 34 porcji marihuany i blisko 84 porcji metamfetaminy. Został on zatrzymany w miejscu zamieszkania i kompletnie nie spodziewał się wizyty mundurowych.

Ponadto za mężczyzną Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu wydała nakaz doprowadzenia w związku z trwającymi czynnościami.

Zatrzymany przyznał się do przedstawianego zarzutu. Teraz grozi mu kara pozbawiania wolności nawet do lat 3. Mężczyzna był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

sierż. Marta Kubiak
KPP w Bolesławcu

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites