Zatrzymany za przemoc

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 24-letniego bolesławianina za przemoc wobec swojej konkubiny. W trakcie interwencji w ich mieszkaniu znaleziono też kilka porcji handlowych narkotyków, które należały zo zatrzymanego. W sprawie tej uruchomiono procedurę Niebieskiej Karty, a mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dzielnicowi zatrzymali sprawcę przemocy domowej, który posiadał narkotyki.

Bolesławieccy policjanci wezwani na interwencję domową zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwo przeciwko rodzinie. Podczas kontroli przy zatrzymanym policjanci znaleźli środki odurzające.

Policjanci Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zostali wezwani na interwencję do mieszkania gdzie doszło do kłótni pomiędzy domownikami.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 24-letni mieszkaniec Bolesławca jest sprawcą przemocy wobec swojej konkubiny. Dodatkowo podczas kontroli policjanci zabezpieczyli kilka porcji narkotyków należących do podejrzanego.

24-latek został zatrzymany. Na podstawie zebranych materiałów mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dzielnicowi wdrożyli procedurę Niebieskiej Karty.

Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu postanowiła o zastosowaniu wobec 24-latka środków zapobiegawczych w postaci dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania z nią.

Podejrzany odpowie również za posiadanie środków odurzających, co jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites