Zatrzymany złodziej

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który skradł w jednym z marketów skaner cenowy wart 2000 zł. Udało się to m.in. dzięki nagraniu sklepowego monitoringu. Jeszcze w tym samym dniu zatrzymano złodzieja, który miał przy sobie skradziony przedmiot. Będzie mu teraz grozić kara więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Podejrzany o kradzież w sklepie – policjanci odzyskali skradziony sprzęt.

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, ustalonemu i zatrzymanemu przez bolesławieckich policjantów, a podejrzanemu o kradzież skanera cenowego w jednym z marketów na terenie miasta. Czytnik o wartości 2 tys. złotych wrócił do sklepu. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, w wyniku podjętych działań, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia w jednym z marketów. Zatrzymany, to 30 – letni mieszkaniec tego miasta.

Do zatrzymania doszło po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Policjanci pojechali na miejsce i przeanalizowali sklepowy monitoring, który zarejestrował moment popełnienia przestępstwa. Na podstawie monitoringu funkcjonariusze szybko wytypowali mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jeszcze w tym samym dniu zatrzymali sprawcę. Podejrzany w chwili zatrzymania miał w kieszeni skradziony czytnik o wartości 2 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, a odzyskane mienie zostało przekazane właścicielowi.

Za czyn, o który mężczyzna jest podejrzany, grozić mu może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites