Zatrzymany złodziej

Bolesławieccy policjanci ztrzymali 26-letniego złodzieja, który włamał się do garażu na terenie Bolesławca. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, a ponad to okazało się, że był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa i był poszukiwany przez prokuraturę. Za kradzież z włamaniem grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Włamał się do garażu i skradł kamery. Był poszukiwany.

Policjanci z bolesławieckiej komendy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który nie dość, że dokonał włamania do pomieszczenia garażowego w jednym z bloków na terenie Bolesławca, to na dodatek okazało się, że jest poszukiwany przez prokuraturę. Zanim tam się stawił, wcześniej usłyszał od mundurowych zarzut, za który grozi nawet do 10 lat więzienia.

W zeszłym tygodniu bolesławiecka policja została poinformowana o włamaniu do garażu w jednym z bloków na terenie miasta i kradzieży kamer o łącznej wartości około 1500 zł. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje doprowadziły do dobrze znanego im przestępcy, 26-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego. Mężczyzna nie był zaskoczony ich widokiem, gdyż jak sam przyznał spodziewał się ,,wizyty” kryminalnych.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, śledczy przedstawili mu niezbite dowody jego czynu. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Sprawca był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. W trakcie dalszych czynności okazało się, że jest poszukiwany przez prokuraturę.

Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st. sierż. Marta Kubiak
KPP w Bolesławcu

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites