Zatrzymany złodziej

25-letni bolesławianin został zatrzymany przez policję za kradzieże. Mężczyzna ma na swoim koncie kilka włamań i kradzieży m.in. do samochodu osobowego. Doszło do nich tylko w marcu. Złodziejowi grozić będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Ukradł perfumy, foteliki dziecięce z samochodu i włamał się do kontenera budowlanego – 25-latek usłyszał zarzuty.

Policjanci zatrzymali osobę podejrzaną o popełnienie różnych przestępstw na terenie Bolesławca. Sprawca ma już na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymany za swoje czyny odpowie teraz przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku działań operacyjnych ustalili sprawcę 3 przestępstw, do których doszło w lutym i marcu.

Z ustaleń wynika, że 25-latek najpierw włamał się do kontenera budowlanego i ukradł pozostawione tam przez robotników elektronarzędzia. Kolejnym przestępstwem jakie ma na swoim koncie zatrzymany to kradzież perfum z drogerii. Trzecie przestępstwo, o które jest podejrzany 25-latek, to kradzież z samochodu dziecięcych fotelików. Podejrzany wykorzystał fakt, że właściciel zapomniał zamknąć pojazd i miał łatwy dostęp do rzeczy stanowiących wyposażenie auta. Mieszkaniec Bolesławca swoimi zachowania przestępczymi spowodował straty na blisko 3 tys. złotych.

Policjanci odzyskali foteliki samochodowe, które przekazali już właścicielowi.

Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites