Akcja dla pogorzelców

Sebastian Rewaj zorganizował w Bolesławcu zbiórkę darów dla pogorzelców z Piechowic, których dom mieszkalny płonął przed ponad tygodniem. Akcja zakończyła się sukcesem i cały bus podarunków pojechał do Wlenia, gdzie akcję koordynowali tamtejsi strażacy z OSP. Poza Bolesławcem zbiórka była też prowadzona w Zebrzydowej.

Post od Sebastiana Rewaja:

Chciałbym poinformować iż akcja zbierania darów dla 12 rodzi które straciły dach nad głową została zakończona sukcesem. Dary zostały przekazane do OSP Wleń gdzie tamtejsi Strażacy rozdysponują je wg potrzeb tych rodzin z Piechowic. Dziękuję Państwu raz jeszcze z całego serca do przyłączenia sie do tej pieknej inicjatywy.

Serdeczne Podziekowania kieruje także do Pani Agnieszki Kamińskiej oraz jej męża za udostępnienie Busa którym zostały te dary przewiezione dziś. Oraz za ogromne zaangażowanie w tę akcję tj. Pani Nina Jakubowska, która pomogła mi w zbieraniu darów organizacji oraz udostepniła u siebie magazyn i otworzyła w nim drugi punkt zbiórki w Zebrzydowej. Jeszcze raz WIELKIE WIELKIE DZIEKI!

Pozdrawiam cały Bolesławiec i jestem dumny, że wspólnie zrobiliśmy tyle dobrego dla innych.

Pozdrawiam. Sebastian Rewaj

Proszę dodać także odziekowania dla was za nagłośnienie zbiórki w mediach.

Pozdrawiam

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites