“Czwórka” najlepsza w rugby tag

Odbyły się Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Rugby Tag. W klasyfikacji dziewcząt wygrała reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 4, a wśród chłopców również drużyna z tej szkoły. Obie prowadził Daniel Zięba. W grudniu zespoły te wezmą udział w turnieju wojewódzkim.

Komunikat z Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Podstawowych w Rugby Tag.

Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, dnia 29.10.2018. w Nowogrodźcu.

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZK. KOŚCIELNIK op. Sudomlak Krzysztof

Mistrzyniami Strefy zostały: Paprot Martyna, Łyda Nadia, Michalewska Hanna, Stolarczyk Milena, Sułkowska Maja i Agos Natalia, a Mistrzami Strefy zostali: Bakalarz Radosław, Raziuk Oskar, Pałys Michał, Piotrowski Patryk, Wrzeszcz Jakub, Kojder Artur, oraz Gnatowski Pascal i w/w. wymienieni zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego (prawdopodobnie 7.12.18. w Bolesławcu).

Uczestniczące szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny z trzech pierwszych miejsc puchary, a w zawodach uczestniczyło 35 dziewcząt i 55 chłopców (w tym 2 z licencją z rugby TAG i 10 z piłki nożnej).

Najlepszą zawodniczką mistrzostw została wybrana Paprot Martyna, a najlepszym zawodnikiem Bakalarz Radosław (oboje z SP 4 Bolesławiec).