FC Bolesławiec donosi psom

“FC Bolesławiec donosi psom” to hasło akcji, którą po raz drugi organizuje grupa bolesławieckich kibiców Zagłębia Lubin. Akcja polega na zbiórce karmy, środków pielęgnacji i akcesoriów dla psów ze schroniska w Dłużynie Górnej. Do końca listopada takie rzeczy można oddawać w czterech punktach na terenie Bolesławca. Są to sklepy zoologiczne: Iguana, Psia Kość, Rekin i Safari.

Komunikat FC Bolesławiec:

FC Bolesławiec ma zaszczyt zaprosić po raz drugi wszystkich do udziału w akcji dla Schroniska Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej. Jest to miejsce położone niedaleko Naszego miasta, więc warto wspomóc lokalną inicjatywę niesienia pomocy bezdomnym zwierzętom.

Cytując opiekunów z IDZ Schronisko Dłużyna Górna: “Schronisko nie jest przyjaznym i ciepłym miejscem dla zwierząt. W tym miejscu zebrali się ludzie,którzy jako wolontariusze robią wszystko, aby to zmienić. Kochamy zwierzęta, ratujemy i walczymy o godne warunki dla psów i kotów. Pomagamy w adopcji. Przyjeżdżamy do schroniska ofiarować im cząstkę ciepłego i kochającego domu. Nie potrafimy zmienić świata, ale potrafimy zmienić los konkretnego zwierzaka”.

Przyłączamy się do tych słów i w listopadzie w niżej wymienionych punktach można oddawać rzeczy, które będą przydatne w zbliżającym się okresie zimowym, czyli karma, środki pielęgnacji, akcesoria itp:

Sklep Zoologiczny Iguana
Sklep Zoologiczny “Psia Kość”
Rekin Delikatesy dla Zwierząt
Sklep “Safari” (Bolko)

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites