Konsultacje strategii Rozwoju Regionalnego

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza chętnych do udziału w konferencji konsultacyjnej projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030. Organizuje ją Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Urząd Marszałkowski. Konferencji rozpocznie się 14 stycznia o godzinie 13.00. A odbędzie się w gmachy Urzędu Marszałkowskiego przy placu Powstańców Warszawy 1.

Zaproszenie UMWD we Wrocławiu:

Konferencja konsultacyjna projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję konsultacyjną projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030. Konsultacje odbędą się w dniu 14 stycznia 2019 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń Sejmiku Województwa Dolnośląskiego (sala nr 1222), w gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego przy pl. Powstańców Warszawy 1.

Spotkanie jest zorganizowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Podczas spotkanie będzie możliwość zapoznania się z projektem dokumentu, zgłaszania uwag i opinii oraz wzięcia udziału w dyskusji.

Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji na temat celów, kierunków działania oraz mechanizmów prowadzenia polityki regionalnej do 2030 roku oraz ukierunkowania środków finansowych pochodzących z budżetu państwa, jak i funduszy europejskich w nadchodzących latach.

Informacja na temat dokumentu, spotkań konsultacyjnych oraz formularze do zgłaszania swojego uczestnictwa dostępne są pod adresem www.miir.gov.pl/ksrr.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites