Mandat za śmieci

Kolejny amator podrzucania swoich śmieci innym został ukarany przez miejskich strażników. O sytuacji podrzucenia śmieci przy ulicy Kutuzowa policję powiadomił mieszkaniec miasta, a ta przekazała sprawę Straży Miejskiej. Strażnicy przeprowadzili dochodzenie i znaleźli sprawcę. Ten został ukarany mandatem karnym.

Komunikat Straży Miejskiej w Bolesławcu.

Śmiecisz – Płacisz!

Dnia 19 października 2018 roku o godzinie 9:10 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu o podrzuconych przy ul. Kutuzowa, na terenie zielonym workach z odpadami. Policję o powyższym powiadomił mieszkaniec miasta ceramiki.

We wskazane miejsce niezwłocznie skierowano strażników miejskich, którzy potwierdzili, iż na terenie zielonym między budynkami wyrzucone są worki z odpadami. Ich zawartością okazały się plastikowe elementy pochodzące z samochodu. Przeprowadzone czynności służbowe doprowadziły do ustalenia sprawcy popełnienia czynu zabronionego. Zaśmiecający już niespełna po godzinie od otrzymania zgłoszenia został ukarany mandatem karnym i zobowiązany do uprzątnięcia śmieci, co uczynił to niezwłocznie w obecności funkcjonariuszy Straży Miejskich w Bolesławcu.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites