“Niepodległa do Hymnu”

Wspólne śpiewanie przez Polaków hymnu państwowego zaplanowano w południe 11 listopada. Będzie on śpiewany w Warszawie na placu Piłsudskiego i w tych miejscach, w których pojawią się chętni do udziału w tym wydarzeniu. Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na witrynie internetowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję “Niepodległa do hymnu”.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

„Niepodległa do Hymnu” – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, w związku ze zbliżającą się datą 11 listopada – jedną z najważniejszych w naszej historii, zachęca do włączenia się do akcji Biura Programu Niepodległa pn. „Niepodległa do Hymnu”. To inicjatywa, której podstawowym celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godzinie 12:00.

Do akcji zapraszamy zarówno instytucje państwowe i samorządowe, organizacje społeczne, jak i najmniejsze społeczności lokalne. O godz. 12:00 podczas oficjalnych obchodów na Pl. J. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu staną przedstawiciele Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania.

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem email: hymn@niepodlegla.gov.pl

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites