Nowy komendant w Kruszynie

Aspirant sztabowy Paweł Klimek został komendantem Komisariatu Policji w Kruszynie. Paweł Klimek w Policji pracuje 14 lat i zaczynał ją w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym. W Kruszynie pełnił już kiedyś funkcję zastępcy komendanta. Po 3 latach pracy w bolesławieckiej Komendzie wrócił tam w funkcji komendanta.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Nowy komendant w Kruszynie – asp.szt. Paweł Klimek.

Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu powierzył obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Kruszynie asp.szt. Pawłowi Klimek.

Mł.insp. Dariusz Borski Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Kruszynie asp.szt. Pawłowi Klimek.

Asp.szt. Paweł Klimek bardzo dobrze zna teren podległy komisariatowi ponieważ już kiedyś tam pracował jako zastępca komendanta i po 3 latach służby w Komendzie Powiatowej Policji Bolesławcu na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji wraca, aby kierować pracą jednostki Policji w Kruszynie.

Asp.szt. Paweł Klimek ma 14 lat służby, zaczynał od Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, następnie był dzielnicowym, kierownikiem bolesławieckiej patrolówki, zastępcą komendanta komisariatu i zastępcą naczelnika Wydziału Prewencji.

Rozkaz nowemu komendantowi wręczył mł.insp. Ryszard Podbucki Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites